MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 9513429
nr 951 3429
Snedklaffsekretär
1800-tal, längd: 101 cm, djup: 43 cm, höjd: 105 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:32:13
200 kr
250 kr